štvrtok, 20 február 2014 20:48

Syn Katky Koščovej rastie ako z vody

Napísal(a)

Známa speváčka Katka Koščová sa na sociálnej sieti pochválila fotkou svojho synčeka Adamka, ktorý rastie ako z vody. Katka je aktívna žena. Ešte v siedmom mesiaci tehotenstva chodila spievať a koncertovať, a koncertuje aj po jeho narodení. 

Onedlho ju môžete uvidieť v mestách Zvolen, Bardejov či Nitra. Naposledy spievala v Ľubovnianskom skanzene v Starej Ľubovni. Napriek svojim povinnostiam je to vzorná mamička a vidieť, že starostlivosť o synčeka si doslova vychutnáva. 4. marca ju môžete stretnúť na komornom jazzovo-šansónovom koncerte s klavíristom Danom Špinerom v kníhkupectve Martinus v Košiciach.

Katka Koščová sa stala známou v roku 2005 po tom, čo zvíťazila v súťaži Slovensko hľadá SuperStar. Na konte má zatiaľ štyri sólové albumy: Ešte sa nepoznáme (2005), Naboso (2006), Nebotrasenie (2009) a Štedrý večer (2012). Tretí menovaný bol pre ňu prelomový - prvýkrát sa prejavila nielen ako autorka hudby i textov, ale zároveň ako spoluproducentka. Spolu so sestrou Veronikou a vydali tiež nahrávku Uspávanky (2009).

Momentálne je na materskej dovolenke, ale popri tom sa venuje svojmu koníčku a zároveň práci - spevu.

Naposledy zmenené streda, 15 február 2017 18:04

Súvisiace položky (podľa značky)Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Pošlite nám článok

Máte zaujímavé informácie

 

Chcete sa podeliť s informáciami z oblasti rodiny, tehotenstva, výchovy, školstva, bývania, krásy či zdravia?

Prihláste / registrujte sa a pridajte článok na web. Je to pre Vás zložité? Pošlite nám článok mailom na redakcia@rodicom.sk

Ste prihlásený? Pošlite článok.