nedeľa, 04 jún 2017 15:35

Aj takto môže vyzerať otcovská láska

Napísal(a) Zuna

Pamätáte sa, ako ste išli prvýkrát do škôlky? Triasli ste sa strachom, no trošku ste sa tešili aj na nové zážitky. Otec Britany, Jason Gayler, spravil pre dcéru niečo výnimočné, na čo nezabudne do konca života!

Ak máte radi pozitívne príbehy, máme niečo pre vás. Dnes sa nebude strieľať, ani nebudeme ohovárať žiadnu celebritu. Budeme sa baviť o  láske. Takej peknej, otcovskej, aká by mala byť. Bez postranných úmyslov. Britany mala s otcom veľmi dobrý vzťah. Aj keď je už dospelou ženou, nezabudla, aké to bolo, keď išla po prvýkrát do škôlky.

"Bola som celá roztrasená, no pamätám si, že som to zvládla najmä preto, že som mala pri sebe tanina," zdôverila sa na sociálnej sieti. A to ju možno inšpirovalo k takémuto nápadu:

25. mája, v deň, keď ukončila školu, zverejnila na Twitteri túto fotografiu:

https://twitter.com/BrittanyGayler

Čo na nej vidíte? Okrem toho, že niektorí užívatelia si myslia, že Britanin otec je upír, pretože vyzerá stále dokonale, má fotografia v sebe pekné posolstvo:

"Otec ma odprevadil, keď som išla prvýkrát do škôlky. Urobil to isté, keď som išla do školy posledný krát,"  Napísala Britany nad fotografiu. Sympatický počin otecka valcuje internet. Za pár dní sa zapáčil takmer 60-tisícom ľuďom. Je znakom, že aj dobré veci sa dejú, len na nich musíme trošku upriamiť pozornosť. 

"Mám to šťastie, že môj otec je aj mojím dobrým kamošom,"  tvrdí Britany. Jej správu zdieľali viaceré zahraničné magazíny a ľudom sa to páčilo. Očividne sú už presýtení bulvárom, ktorí im do života neprinesie nič, čo by malo hlbší zmysel. A čo vy, milí rodičia, spomínate si ešte sa svoj prvý deň v škôlke? Ako ste ho znášali? Boli vám rodičia dostatočnou oporou? Veríme, že s rodičmi zažijete čo najviac pozitívnych príbehov!

Zdroj: huffingtonpost.com | Foto: twitter.com/BrittanyGayler

 

Naposledy zmenené nedeľa, 04 jún 2017 15:59


Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Pošlite nám článok

Máte zaujímavé informácie

 

Chcete sa podeliť s informáciami z oblasti rodiny, tehotenstva, výchovy, školstva, bývania, krásy či zdravia?

Prihláste / registrujte sa a pridajte článok na web. Je to pre Vás zložité? Pošlite nám článok mailom na redakcia@rodicom.sk

Ste prihlásený? Pošlite článok.