streda, 26 júl 2017 09:06

Ako originálne oznámiť tehotenstvo

Napísal(a) Zuna

Už to viete. Bude vás o jedného viac. Ako čo najoriginálnejšie oznámiť partnerovi túto skutočnosť? Máme pre vás skvelé nápady, ktoré vás môžu inšpirovať!

Jedna moja známa si konečne po siedmych rokoch zúfania a beznádeje našla dve čiarky na teste. Bola v takom šoku, že raz-dva zabudla na všetky plány. Už roky v sebe nosila predstavu, ako to povie manželovi. Pripraví mu večeru, kúpi pohľadnicu, do ktorej vlepí tehotenský test. Samozrejme že budú plakať obaja. Zoberie ju na ruky, ale veľmi opatrne. Teda tak, aby neublížil bábätku. Nakoniec Tereza oznámila tehotenstvo vskutku netradičným spôsobom - manželovi poslala fotografiu tehotenského testu SMS-kou. Ak však hľadáte o naozaj originálnom spôsobe, máme pre vás zopár nápadov:

#1 Hrášok

Tento nápad môžete bohužiaľ využiť len v lete. V zime by ste asi len márne hľadali čerstvý hrášok. Chyťte partnera za ruku a dajte mu do nej guľôčku hrášku a potom už len stačí oznámiť, že približne takéto veľké je vaše bábätko.

#2 Puzzle

Vyberte sa do najbližšej fotoslužby a dajte si vyrobiť puzzle. Po ich poskladaní vznikne nápis: "Budeš ocino!" Veríme, že to stojí za ten čas a námahu!

#3 List

Môžete budúcemu oteckovi napísať list za vaše bábätko, v ktorom mu bábätko oznámi, ako sa bude tešiť na to, keď sa spoznajú osobne. A ak chcete, aby mal poriadny šok, pošlite mu ho do práce. To bude bomba!

#4 "Ľúbime ťa!"

Skúste mu o zašepkať počas zaspávania. Chvíľku bude trvať, kým mu to dôjde. Nádherné a výpovedné oznámenie, ktoré vás nebude stáť ani cent.

#5 Všetko to je tvoja vina!

Poďme si teraz trošku z budúceho otecka vystreliť. Opäť mu však pošleme list, no na obálku napíšeme obvinenie. "Všetko to je tvoja vina." A za čo môže, to sa už dozvie v liste.

#6 Pre milovníkov filmov

Skúste si trošku potrápiť fantáziu a použite repliku z partnerovho obľúbeného filmu. Napríklad"Klokan priletí v listopadu."  Slávna vetička z filmu Ako dostať tatinka do polepšovny. 

Fantázii a kreativite sa medze nekladú!

 Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Pošlite nám článok

Máte zaujímavé informácie

 

Chcete sa podeliť s informáciami z oblasti rodiny, tehotenstva, výchovy, školstva, bývania, krásy či zdravia?

Prihláste / registrujte sa a pridajte článok na web. Je to pre Vás zložité? Pošlite nám článok mailom na redakcia@rodicom.sk

Ste prihlásený? Pošlite článok.

Rastieme s Hipom

Ako správne kojiť

Ako správne kojiť

Tá najcennejšia chvíľa v živote každej ženy sa pomaličky blíži a v rodine pribudne deväť mesiacov očakávaný drobunký...

Prev Next