Vytlačiť túto stránku
streda, 14 jún 2017 12:39

Matka porodila doma predčasne dvojičky, to čo sa stalo, vám vyrazí dych!

Napísal(a) Zuna


Vari v každej žene, ktorá vidí, že jej bábätko prestalo dýchať, zafunguje pud sebazáchovy. Ako matka sa bude snažiť chcieť za každú cenu zachrániť dieťa, najmä, keď ide o predčasniatko. No správanie matky z Oregonu postráda akúkoľvek logiku...

 Pred pár dňami zatkla polícia v Oregone naozaj nezvyčajný pár rodičov. 24-ročná Sarah Mitchell a jej 21-ročný manžel Travis Lee čelia obvineniu za usmrtenie dcérky, ktorá sa v marci narodila predčasne.

Dvojičky – dievčatká prišli na náš svet akosi priskoro. Sarah ich porodila v dome starých rodičov. No žiaľbohu celá rodina patrila medzi Nasledovníkov Kristovej Cirkvi, ktorá striktne odmieta akúkoľvek lekársku pomoc. Všetci členovia Cirkvi veria, že ich udraví len viera a tradičné postupy. Medicínske zákony striktne odmietajú.

Dievčatko Gennifer však ako predčasne narodené bábätko malo problémy s pľúcami, ktoré nemali kedy sa správne dovyvíjať. Kvôli zadubenosti sa však nedočkala pomoci. Paradoxné je, že v čase domáceho pôrodu boli v dome tri duly, no nenašiel sa nikto, kto by zavolal záchranku. Po Genniferinej smrti však začala mať problémy s dýchaním aj Evelyn. Až zásah policajtov donútil rodičov, aby ju poslali do nemocnice.
„Viera je pekná vec. Pomáha nám v ťažších situáciách. No keď zabudneme na logiku, je to číre bláznovstvo,“ hovorí jeden zo susedov, ktorého smrť dievčatka hlboko otriasla.  

Čo sa týka kontroverznej cirkvi, jej členovia už boli viackrát stíhaní kvôli zanedbaniu lekárskej starostlivosti. Veru, niet sa čomu čudovať!

Zdroj: mommypage.com | Foto: Wikimedia Commons

Naposledy zmenené streda, 14 jún 2017 13:19