V čom spočíva zmysel rodičovstva?

V čom spočíva zmysel rodičovstva? Čo prebúdza materinský inštinkt? A čo to vlastne je?

Prezradí vám to ukrajinská psychoterapeutka Tatiana Zirechenko, ktorá sa viac ako 20 rokov venuje psychoterapii. Svoje odborné názory spája s najnovšími poznatkami vo výchove. Pozrite si inšpiratívne video:

 

Psychológia AllatRa prináša nový pohľad na skutočný zmysel rodičovstva. Čo stojí za túžbou mať dieťa? Správame sa k našim deťom ako k majetku alebo ako k samostatne sa rozvíjajúcim osobnostiam? Máme k nim majetnícky vzťah alebo im len vytvárame podmienky pre ich rozvoj? Plníme si skrze deti svoje sny alebo im pomáhame rozvinúť ich potenciál? Čo je úlohou rodičovstva, v čom tkvie naša zodpovednosť? Vyššie uvedené video vám odpovie na dané otázky.

Zdroj: youtube.com | Foto: 

Naposledy zmenené sobota, 22 apríl 2017 07:35

Zdieľajte článok
Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

O nás

Portál Rodičom.sk je určený pre rodičov s deťmi. Týmto sa zameriava na širokú cieľovú skupinu jeden milión ľudí. Ponúka nielen praktické rady pri výchove detí, tehotenstve, školákoch či tínedžeroch, ale aj recepty, video návody a rady, diskusie...

Newsletter

Chcete viac skvelých článkov? Zadajte vašu adresu a pošleme vám ich...

Kontakt

Chcete sa niečo opýtať, poslať článok? Napíšte nám na: 

 

 

Na zlepšenie našich služieb používame súbory cookies. Prehliadaním web stránok súhlasíte s ich využitím. Používanie môžete odmietnuť nastavením Vášho prehliadača.