štvrtok, 11 september 2014 16:51

Sú vlhčené obrúsky vhodné pre detskú pokožku?

Napísal(a)

Určite áno. Dôležité však je, a to najmä u najmenších novorodencov, aby neobsahovali parfumové zložky, mydlo, parabény a alkohol. Všetky tieto prvky totiž dokážu jemnú pokožku dieťatka podráždiť. Na jej šetrné čistenie a ošetrovanie preto používajte vlhčené obrúsky napr. s výťažkami aloe vera Happy Sensitive. Tieto obrúsky pokožku jemne čistia a hydratujú, pričom majú neutrálne pH, takže prirodzená ochranná bariéra pokožky zostáva neporušená. 

Pokiaľ je už vaše dieťatko väčšie, môžete pokojne siahnuť aj po vlhčených obrúskoch s výťažkami rôznych osvedčených prírodných látok.  . Napríklad vlhčené obrúsky Happy mlieko&med obsahujú prírodné mliečne proteíny na jemné očistenie a hydratáciu pokožky a výťažky z medu – tie blahodarne pôsobia na prípadné podráždené miesta. .

Ďalšou alternatívou prevencie podráždenia detskej pokožky sú výťažky z hodvábu a bavlny, ktoré sú obsiahnuté vo vlhčených obrúskoch Happy hodváb&bavlna.

Podráždenie pokožky dieťatka so sebou prináša aj jej vysychanie. Takýto problém však hravo vyriešia vlhčené obrúsky s obsahom alantoínu a vitamínu E. Alantoín je látka  na báze močoviny, ktorá utišuje bolesť a napomáha hojeniu poranenej alebo vyschnutej pokožky. Prítomnosť tejto látky tak urýchli jej postupnú regeneráciu a váš drobec bude opäť žiariť šťastím.

Všetky spomínané produkty od spoločnosti Bella sú dermatologicky testované a vďaka ich neutrálnemu pH 5,5  zachovávajú prirodzenú ochrannú bariéru pokožky. Samozrejmosťou všetkých balení je fólia s lepiacim uzatváraním, ktoré umožňuje po každom použití obrúsky zatvárať a udržiavať ich tak dostatočne vlhké.Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Pošlite nám článok

Máte zaujímavé informácie

 

Chcete sa podeliť s informáciami z oblasti rodiny, tehotenstva, výchovy, školstva, bývania, krásy či zdravia?

Prihláste / registrujte sa a pridajte článok na web. Je to pre Vás zložité? Pošlite nám článok mailom na redakcia@rodicom.sk

Ste prihlásený? Pošlite článok.

Rastieme s Hipom

Detské príkrmy, kupované alebo domáce?

Detské príkrmy, kupované al…

Za posledných niekoľko rokov sa téma BIO produktov dostáva stále častejšie do bežnej konverzácie. Väčšina...

Prev Next

Na zlepšenie našich služieb používame súbory cookies. Prehliadaním web stránok súhlasíte s ich využitím. Používanie môžete odmietnuť nastavením Vášho prehliadača.