Video - pôrod

Tento pôrod v nemocnici ukazuje, prečo niektoré ženy musia tlačiť tak dlho. Niekedy stačí zmeniť pozíciu, v ktorej je matka, a pôrod ide oveľa ľahšie. Mali ju len nechať zmeniť polohu, a pôrod by prešiel oveľa rýchlejšie. Taká jednoduchá vec..

Narodilo sa vo vašej blízkej rodine alebo známym dievčatko? Ak ste čo len trochu šikovná v zdobení medovníčkov, máme pre vás skvelý tip na darček pre rodičov. Bude nielen chutný, ale aj veľmi originálny! 

utorok, 07 marec 2017 13:59

Video: Čo si pobaliť do pôrodnice

Čo si pobaliť do pôrodnice? Na čo určite nezabudnúť? Každá mamička má svoj názor na to, čo je potrebné pobaliť a čo nie. V prvom rade vedzte, že neexistuje najdôležitejšia vec, mnohé budú rovnako potrebné. Preto si pripravte väčšiu tašku, budete musieť do nej totiž zbaliť naozaj množstvo vecí. Pozrite si, ako sa balila do pôrodnice jedna z mamičiek. 

utorok, 07 marec 2017 13:52

Video: Otec pri pôrode? Názor lekára

Mať pri pôrode manžela/partnera sa na Slovensku pomaly ale iste stáva tradíciu. Veď bábätko splodili obaja, obaja sa oň budú starať a vychovávať ho – tak prečo by ho nemali obaja privítať na tomto svete?

streda, 14 september 2016 14:24

Video - pôrod a bruško po ňom

Vlog a skúsenosti čerstvej mamičky, ktorá rozpráva o svojom pôrode - ako prebiehal, čo pred pôrodom, o bolestiach a svojich skúsenostiach.

Vákuová extrakcia patrí k vaginálnym pôrodníckym zákrokom, ktorý sa však v dnešnej dobe využíva len zriedkavo. Lekári sa v prípade problémov skôr rozhodnú pre cisársky rez, než pre vákuumextrakciu. Tá sa používa pre urýchlenie normálne začínajúceho pôrodu alebo na jeho ukončenie, ak sa náhle objavia problémy.

Títo muži chceli na vlastnej koži zažiť muky, aké poznajú ženy, keď privádzajú na svet nový život. Keď však tieto bolesti skutočne precítili, asi by si to v tej chvíli najradšej rozmysleli! Ich tváre hovoria za všetko: toto nechcem nikdy zažiť!

Pošlite nám článok

Máte zaujímavé informácie

 

Chcete sa podeliť s informáciami z oblasti rodiny, tehotenstva, výchovy, školstva, bývania, krásy či zdravia?

Prihláste / registrujte sa a pridajte článok na web. Je to pre Vás zložité? Pošlite nám článok mailom na redakcia@rodicom.sk

Ste prihlásený? Pošlite článok.