piatok, 08 december 2017 18:42

Adventný veniec podľa trendov Vianoc 2017

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(1 Hlasovať)
Adventný veniec podľa trendov Vianoc 2017 Foto a video: Kika.sk

Obdobie adventu odštartovalo, už si môžeme v pokoji zapaľovať sviečky na adventnom venci. Nestihli ste ho kúpiť? Nezúfajte, stíhate si ho ešte vyrobiť vlastnoručne, doma. Navyše, dekorácie si môžete nakombinovať presne podľa vášho vkusu. Trendov Vianoc 2017 je niekoľko, my sme sa držali prírodného štýlu s hravými prvkami. Veselé soby sú symbolom hravosti a detstva a rovnako sú aj horúcimi favoritmi na tohtoročné vianočné trendy. 

Prinášame vám návod, ako vyrobiť veniec krok za krokom, s našim videom to hravo zvládnete.  Základom sú sviečky – práve tie sú vo venci najvýraznejšie. Zvoľte si farbu, veľkosť a aj tvar. My sme použili výrazné tmavo-červené sviečky. Prírodný štýl učaruje najmä nadšencom tlmených farieb. Dobrou správou je, že tento štýl je nadčasový. Veniec z prírodného prútia je vynikajúcim podkladom pre výraznejšie dekorácie. Medzi prútiky povkladajte zelené vetvičky a základ venca je hotový.

TIP: Použiť môžete aj živé zelené vetvičky, ktoré rozvoňajú domov. No trvácnejšie sú umelé.
Na rad prichádzajú dekorácie. V predajniach KIKA nájdete celé oddelenie s vianočnými ozdobami rôzneho druhu. My sme použili vianočných sobov, textilné srdiečka či menšie drevené ozdôbky.

 

Media

Viac z tejto kategórie: « Ako vytvoriť prútený lampášik


Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Pošlite nám článok

Máte zaujímavé informácie

 

Chcete sa podeliť s informáciami z oblasti rodiny, tehotenstva, výchovy, školstva, bývania, krásy či zdravia?

Prihláste / registrujte sa a pridajte článok na web. Je to pre Vás zložité? Pošlite nám článok mailom na redakcia@rodicom.sk

Ste prihlásený? Pošlite článok.

Rastieme s Hipom