O výhodách dojčenia dnes už niet pochýb. Nielenže je pre dieťa zdravé, strava pre miminko je ihneď k dispozícii vo vhodnej teplote. Ušetríte tiež na umelej výžive, ktorá môže dieťatku spôsobiť aj tráviace problémy. Až 92 percent mamičiek chce svoje dieťa kojiť.

Odstriekavanie materského mlieka po pôrode - kedy je nevyhnutné?  Využíva sa prípade, ak je dieťatko po pôrode nedonosené alebo choré, pri bolestivom naliatí prsníkov, pri nadbytku alebo nedostatku materského mlieka, alebo pokiaľ si maminka potrebuje uvoľniť opuchnutý dvorec, alebo tiež vtedy, ak sa chce stať darkyňou materského mlieka. Samozrejme tiež vtedy, ak nemôže byť s dieťatkom pri pravidelnom dojčení a tak si odstrieka mlieko do zásoby.

O nás

Portál Rodičom.sk je určený pre rodičov s deťmi. Týmto sa zameriava na širokú cieľovú skupinu jeden milión ľudí. Ponúka nielen praktické rady pri výchove detí, tehotenstve, školákoch či tínedžeroch, ale aj recepty, video návody a rady, diskusie...

Newsletter

Chcete viac skvelých článkov? Zadajte vašu adresu a pošleme vám ich...

Kontakt

Chcete sa niečo opýtať, poslať článok? Napíšte nám na: 

 

 

Na zlepšenie našich služieb používame súbory cookies. Prehliadaním web stránok súhlasíte s ich využitím. Používanie môžete odmietnuť nastavením Vášho prehliadača.