Kto pomôže mrznúcemu dieťaťu? Pozrite si video, ktoré má viac ako 23 miliónov videí

Tento experiment asi nemá obdoby. Je zima, veľké mesto, veľa ľudí. Na ulici sedí chlapec, oblečený v krátkom tričku, čakajúci na pomoc. To, čo sa bude diať, by ste určite nečakali.

Denne chodíme ulicami, slepí a hluchí k tomu, čo sa deje navôkol. Aj bezdomovcov berieme ako "nutné zlo." To dvojicu mladíkov inšpirovalo k nasledujúcemu experimentu. Zo svojho brata urobili bezdomovca a tak ho podrobili drsnému experimentu. Ľudia ho obchádzali. Keď sa už zima nedala vydržať, schoval sa do vreca na odpadky a ľahol si na zem. Pomoc nakoniec prišla. "Len" po dvoch hodinách. Neuveríte, kto mu nakoniec pomohol. Ale to vám neprezradíme. Veď si to môžete pozrieť aj sami: 

 

Foto | Zdroj: yotube.com 

Zdieľajte článok
Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

O nás

Portál Rodičom.sk je určený pre rodičov s deťmi. Týmto sa zameriava na širokú cieľovú skupinu jeden milión ľudí. Ponúka nielen praktické rady pri výchove detí, tehotenstve, školákoch či tínedžeroch, ale aj recepty, video návody a rady, diskusie...

Newsletter

Chcete viac skvelých článkov? Zadajte vašu adresu a pošleme vám ich...

Kontakt

Chcete sa niečo opýtať, poslať článok? Napíšte nám na: 

 

 

Na zlepšenie našich služieb používame súbory cookies. Prehliadaním web stránok súhlasíte s ich využitím. Používanie môžete odmietnuť nastavením Vášho prehliadača.