Máte doma deviataka? Myslite na Testovanie 9 a na prijímačky! O prijímacích skúškach na stredné školy sa v poslednom čase rozšírilo niekoľko omylov. Firma EXAM, ktorá sa zaoberá tvorbou testov (aj na prijímačky) sa ich pokúsila uviesť na pravú mieru.
V tomto článku vám prinášame ukážkych niekoľkých testov na prijímačky do primy, a to konkrétne na Gymnázium Martina Kukučína v Revúcej. Ide o testy použité na prijímacích pohovoroch do prvého ročníka osemročného gymnázia v školských rokoch 2001/2002 až 2005/2006.
Chcete si skúšobne vyriešiť niektorú z písomiek, ktoré boli použité v minulých rokoch počas prijímacích pohovorov na 4-ročné gymnázium Spojenej školy sv. Vincenta de Paul v Bratislave-Ružinove? Ak chcete, môžete škole poslať svoje riešenie emailom (aj z anonymnej adresy). Vašu…
Jeden z prjímacích testov na Gymnázium Púchov. Vyskúšajte si napísať diktát na prijímačky a za ním otázky prijímačkového testu.
Druhý z testov na prijímacie pohovory Gymnázia v Púchove. Diktát aj testové otázky - vyskúšajte sa zo svojich znalostí.
Prijímacie skúšky zo slovenského jazyka a literatúry do 4-ročnej formy štúdia na šk. rok 2007/2008 VARIANT A
SOU strojárske, J. Jonáša 5, BratislavaS L O V E N S K Ý   J A Z Y KPrijímacia skúška do 1. ročníka – 2003

Pošlite nám článok

Máte zaujímavé informácie

 

Chcete sa podeliť s informáciami z oblasti rodiny, tehotenstva, výchovy, školstva, bývania, krásy či zdravia?

Prihláste / registrujte sa a pridajte článok na web. Je to pre Vás zložité? Pošlite nám článok mailom na redakcia@rodicom.sk

Ste prihlásený? Pošlite článok.

Rastieme s Hipom