Pripravujete sa na testy na vodičský preukaz skupiny A alebo B? Otestujte svoje vedomosti na jednom z 35 testov, ktoré môžete na skúškach dostať. Test vám hneď naznačí, či ste odpoveď označili správne, a či ste test na vodičák urobili alebo nie.  

Všetko je na webe. No ako zabrániť, aby do nášho súkromia nestrkali nos tí, ktorých tam nechceme? Máme pre vás 6 tipov, ktoré sme sa rozhodli sami vyskúšať!

Máte radi záhady a logické hádanky? Dokážete sa vžiť do úlohy detektíva?

Leto začína. Naznačuje to aj zvýšený záujem o môj diár. Rodina si mädlí ruky, že aspoň na pár dní sa deti udomácnia u milovanej tety a zažijú kopec srandy v hlavnom meste. Oprobovali sme prvý taký víkend a dopadol naozaj skvelo. Zabavili sa deti, ja a dokonca aj orangutany v zoologickej. Problém nastal až keď mi jedno zo zverených detí začalo pýtať voľačo od smädu. Nie hocičo. Na chuť mu išla voda s domácim bazovým sirupom. 

Aj vy skúšate stále rôzne diéty a nič nefunguje? My sme na tom podobne. Vyškúšali sme za vás KETO DIET a môžeme povedať, že funguje  - ALE.. Chce to veľa sebazaprenia a presné dodržiavanie inštrukcií. 

Skočili sme na slovíčko za odborníkom a obľúbeným predajcom obuvi, opýtali sme sa na najčastejšie „prešľapy“ rodičov pri nákupe detskej obuvi. Milé mamičky, zabudnite na meranie nôh pomocou špajlí, na vyplňovanie topánočiek vatou či na ich dedenie. Tu je niekoľko pádnych dôvodov, prečo šetriť radšej na oblečení alebo na hračkách než na detských topánočkách. 

Tehotenský diabetes je pomenovanie pre cukrovku, ktorá sa objavuje počas tehotenstva, približne u 5% tehuliek. Jeho diagnostika je veľmi obtiažna a samotné ochorenie dokáže narobiť nemalé šarapaty. Najčastejšie na liečbu postačí úprava jedálnička, v tých vážnejších prípadoch je nutný aj inzulín.

Už dlhšiu dobu ma hnevá, že sa na všetkých webových portáloch či časopisoch píšu recepty na taliansku, mexickú či inú kuchyňu, ale čo sa varievalo na Slovensku pred sto rokmi v nižšej či vyššej vrstve obyvateľstva sami nevieme.

Trápi vás, čo každý deň pre svoju rodinu navariť? Strácate inšpiráciu, nechce sa vám stále nakupovať , zháňať vhodné ingrediencie? Od toho vás chce odbremeniť nová služba – Vardoma.sk

O nás

Portál Rodičom.sk je určený pre rodičov s deťmi. Týmto sa zameriava na širokú cieľovú skupinu jeden milión ľudí. Ponúka nielen praktické rady pri výchove detí, tehotenstve, školákoch či tínedžeroch, ale aj recepty, video návody a rady, diskusie...

Newsletter

Chcete viac skvelých článkov? Zadajte vašu adresu a pošleme vám ich...

Kontakt

Chcete sa niečo opýtať, poslať článok? Napíšte nám na: 

 

 

Na zlepšenie našich služieb používame súbory cookies. Prehliadaním web stránok súhlasíte s ich využitím. Používanie môžete odmietnuť nastavením Vášho prehliadača.