nedeľa, 20 október 2013 21:56

Detská turistika: Liptovská Sielnica

Napísal(a) Mária Halajová
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
Foto: Liptovská Sielnica.sk Foto: Liptovská Sielnica.sk

Domáci o nej radi rozprávajú ako o najmladšej liptovskej obci s najstaršou históriou, turisti a milovníci zase ako o tej čarovnej dedinke na severnom brehu priehrady Liptovská Mara, obklopenej Chočskými vrchmi na západe a Západnými Tatrami na severe.

Ak máte doma malé žabiatko, oceníte okrem vidieckeho prostredia aj množstvo vodných atrakcií a zároveň silu tamojšieho liečivého termálneho prameňa. Kým v zimnom období víťazia lyžovačky, v tom letnom tu nájdete ideálne podmienky pre začiatky s ľahkou turistikou, vhodnou aj pre tých najmenších. Pokiaľ sa rozhodnete pre tento kraj, určite nevynechajte výlet do neďalekej Demänovskej jaskyne.

Pozícia:
Liptovská Sielnica, okres Liptovský Mikuláš, Slovensko (cca 280 km od Bratislavy).

Ubytovanie:
Prehľad možností nájdete i na webovej stránke obci, nás však zaujala ponuka Vily Betuly, ktorá ponúka skutočné zážitkové ubytovanie v luxusných rodinných stanoch. O čosi skromnejšie, no taktiež na zážitky bohaté ubytovanie získate v domčekoch miestnej rybárskej osady. Výhodné a komfortné ubytovanie ponúka napríklad aj Vila Flóra, ktorá pripája vstup do vybraných okolitých atrakcií s 50% zľavou.

Súvisiace položky (podľa značky)Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Pošlite nám článok

Máte zaujímavé informácie

 

Chcete sa podeliť s informáciami z oblasti rodiny, tehotenstva, výchovy, školstva, bývania, krásy či zdravia?

Prihláste / registrujte sa a pridajte článok na web. Je to pre Vás zložité? Pošlite nám článok mailom na redakcia@rodicom.sk

Ste prihlásený? Pošlite článok.

Rastieme s Hipom

Ako zaradiť tekutiny do detského jedálnička

Ako zaradiť tekutiny do detsk…

Dôsledky nedostatočného príjmu tekutín poznáme sami na sebe. Bolesť hlavy, nízky tlak, problémy s obličkami a hromadenie...

Prev Next