Vytlačiť túto stránku
piatok, 28 október 2011 15:13

ZOO a ranč pri Žiline

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
Ranč pri Žiline má aj ZOO Ranč pri Žiline má aj ZOO rancpriziline.sk

Spestrite svojim deťom voľný čas, urobte im radosť a zoberte ich na Ranč pri Oškerde. Ranč sa nachádza 5 km od Žiliny pri hlavnej ceste vpravo severným smerom na Čadcu v malebnom prostredí Kysuckej Vrchoviny v tesnej blízkosti Kysuckej brány priamo pod lesom s vlastným rybníčkom.

Zariadenie ponúka množstvo aktivít pre deti ako napríklad: ZOO s rôznymi druhmi zvierat, hojdačky, kolotoče, trampolína, skákací hrad, točité manéže, dom na stračej nôžke, pieskovisko a iné.

Deti sa môžu ponosiť na poníkovi alebo koňovi, môžu si zajazdiť na štvorkolke, alebo sa môžu povoziť na historickom traktore. Zariadenie taktiež ponúka výučbu a jazdu na koňoch s možnosťou vychádzky po krásnej Kysuckej vrchovine, vlastnoručný výlov pstruhov, tenisovú a badmintonovú halu. V areáli sa nachádzajú aj prírodné kúpele horných a dolných končatín a kaplnka Panny Márie.
Ranč je taktiež dobrým východiskom pre pešie a cykloturistické túry po okolí. V tesnej blízkosti Ranča je niekoľko zaujímavých vrcholov, na ktoré je možno vystúpiť. V dobe letných mesiacov je možnosť príjemného posedenia pri ohni v krbe priamo pri rybníku.
K dispozícii sú dve reštaurácie, kde si môžete vybrať z bohatej ponuky občerstvenia a jedál a ktoré sú vybavené detským kútikom so šmykľavkou.

Viac informácií na www.rancpriziline.sk