Mikuláška noc Babylande

Milé deti a milí rodičia, príďte k nám zažiť niečo absolútne neobyčajné! V piatok 8.12.2017 o 19:00 hodine sa začína rozprávková noc v Babylande. Navštívi nás ozajstný Mikuláš s vrecom darčekov a s čertíkom aj anjelikom. Chýbať nebudú veselé súťaže, hry a úlohy, ktoré treba splniť, aby ste Mikulášsky balíček plný prekvapení získali... 

Zažite rozprávkovú noc v Babylande! Priamo uprostred detského kráľovstva hračiek, súťaží a hier nás navštívi ozajstný Mikuláš s vrecom plným balíčkov a prekvapení. V piatok 8. decembra večer si nerobte žiadny iný plán. Mágia Mikulášskej noci potrvá v detskej zábavnej hale až do rána...  O pestrý program plný zábavy a smiechu sa postarajú profesionálne animátorky a známy mím a usmievavý zabávač Mirko Kasprzyk. Pre deti pripravili úlohy, ktoré treba splniť, aby si zaslúžili balíček so všakovakými odmenami. Dobrodružstvá v Babylande sa začnú o 19:00 hodine.

Rodinná dovolenka už aj s lyžovačkou

Ak máte radi sneh, lyžovanie a šantenie sa v prírode, príďte k nám nielen na Mikulášsku noc v Babylande, ale aj na prvú lyžovačku. Lyžiarske stredisko v neďalekej Jasnej totiž oficiálne otvára zimnú sezónu už 1. decembra 2017. Po jesennej údržbe majú byť spustené všetky lanovky.

Kompletný program Mikulášskej noci je situovaný v zábavnej hale, takže deťom netreba teplé oblečenie. K dispozícii budú mať čajobčerstvenie a spoločne si vyrobíme domáce palacinky. Spať budeme Babylande na tuli vakoch a matracoch. Kto chce, môže si priniesť vlastný spacák, ale nie je to podmienkou. V Babylande zostanú len deti, rodičia pôjdu spať na izby a apartmány alebo domov wink

Ak sa rozhodnete prísť k nám na dlhší pobyt, nielen na jednu noc, vybrať si môžete z našich výhodných Jesenných pobytov. Napríklad 3-dňový balíček pre 4-člennú rodinu s ubytovaním v rodinnej izbe, výdatnými raňajkami, množstvom atrakcií a saunou ponúkame za 249 €.

Program v piatok 8.12.2017 od 19:00

  • privítanie Mikuláša, čerta a anjelika s darčekami
  • zábavné súťaže, úlohy a hry pre najmenších
  • rozdávanie Mikulášskych balíčkov
  • výroba a zdobenie domácich palaciniek
  • minidisco šou
  • premietanie zimnej rozprávky
  • rozprávkové snívanie v Babylande
  • budíček o 7:30

Počas celého programu bude pre deti navarený čaj a pripravené drobné občerstvenie.

Účastnícky poplatok

15 € / dieťa

bezplatne / dospelý

Hostia ubytovaní v našom stredisku majú účastnícky poplatok grátis.

Rezervácia

Návštevníkov, ktorí k nám prídu len na Mikulášsku noc v Babylande, prosíme, aby si rezervovali miesto vopred na čísle 0907/812 327, prípadne na adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Ďakujeme.

Tešíme sa na Vás laugh

Váš mikulášsky VILLA BETULA tím

 

Zdieľajte článok

Autor

rodicom


Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Copyright © 2017 Rodicom.sk. Všetky práva vyhradené.