štvrtok, 24 január 2013 13:29

BÁL SNOV: ples, ktorý pomôže

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(1 Hlasovať)
Príďte si s nami zaplesať a zároveň pomôcť Príďte si s nami zaplesať a zároveň pomôcť sklad č. 7

Chcete sa zabaviť a podporiť dobrú vec? Váhate, na aký ples ísť? Čo takto spojiť zábavu s dobrým skutkom? Srdečne vás pozývame na charitatívny Bál snov. Bál snov sa bude konať na romantickom mieste priamo na brehu Dunaja.

Počas neho budeme snívať a super tancovať, baviť sa, rozprávať a hlavne žúrovať až do rána! :-)) Atmosféru ozvláštnia horiace luminarius, o polnoci si pustíte do neba svoje sny s atrakciou, aká u nás ešte nebola. Vaša účasť na Bále snov pomôže plniť sny ťažko chorých a zomierajúcich detí. Celebrity u nás nehľadajte, zato dobrú zábavu a výborný program až do rána áno.

Program: Prípitok- tanečná skupina - 3-chodové menu - videoprojekcia - balet - skvelé vínko od neco estate winery - oldies-živá hudba- polnočná kapustnica - polnočné prekvapenie.

Výťažok z predaja lístkov ide na plnenie snov ťažko chorých a zomierajúcich detí v ŽELAJ SI, ktorých sme do dnešného dňa splnili takmer 600 !

Príďte sa zabaviť a pomôcť. Tešíme sa na vás.

Cena: 59 eur

Miesto: Sklad č. 7 (pamiatková budova priamo pri Eurovea, na brehu Dunaja - vchod od prístavu alebo aj do McDonalds)

Dátum: 16.2.2013 od 19.00 hod

Našim plesom uzatvárame sezónu! Lístky si môžete kúpiť online priamo tu: www.predpredaj.zoznam.sk/predaj-listkov/147/, prípadne si ich tiež môžete rezervovať priamo na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
ĎAKUJEME :-)

Partneri:

 

Naposledy zmenené streda, 23 apríl 2014 20:54


Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Pošlite nám článok

Máte zaujímavé informácie

 

Chcete sa podeliť s informáciami z oblasti rodiny, tehotenstva, výchovy, školstva, bývania, krásy či zdravia?

Prihláste / registrujte sa a pridajte článok na web. Je to pre Vás zložité? Pošlite nám článok mailom na redakcia@rodicom.sk

Ste prihlásený? Pošlite článok.

Rastieme s Hipom

Prev Next