štvrtok, 17 júl 2008 18:33

Ako vyplniť návrh žiadosti o rozvod - ukážka

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(12 hlasov)
Ak sa obe strany dohodnutú, rozvod môže byť rýchly. V opačnom prípade bude trvať dlho. Ak sa obe strany dohodnutú, rozvod môže byť rýchly. V opačnom prípade bude trvať dlho.

Mnohé naše čitateľky sa na nás obracajú so žiadosťou, ako vyplniť žiadosť o rozvod. Jeden sme teda pre vás pripravili: situácia manželov i počet detí sú, samozrejme, vymyslené, preto je potrebné, aby ste si ich upravili na základe vlastných dôvodov, ktoré vás k rozvodu vedú.

Každý rozvod je totiž iný a dôvody vedúce k rozvodu sú iné a preto je potrebné ich rozpísať presne podľa vášho stavu (príbehu). V prípade, ak sa na podmienkach rozvodu dohodnete s manželom vopred, mal by byť rozvod bezproblémový a je možné vás rozviesť na jedno sedenie. Ak sa však na niektorých veciach nedohodnete, prípadne jedna strana s rozvodom nesúhlasí, súd sa môže ťahať aj niekoľko mesiacov či až rokov. Preto je lepšie sa vopred dohodnúť, ak je to čo len trochu možné.

Pozrite si tiež diskusie a poradňu právnika k téme rozvod:

Vzor návrhu o rozvod viď tento link nižšie:

Naposledy zmenené piatok, 30 jún 2017 12:51


Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Pošlite nám článok

Máte zaujímavé informácie

 

Chcete sa podeliť s informáciami z oblasti rodiny, tehotenstva, výchovy, školstva, bývania, krásy či zdravia?

Prihláste / registrujte sa a pridajte článok na web. Je to pre Vás zložité? Pošlite nám článok mailom na redakcia@rodicom.sk

Ste prihlásený? Pošlite článok.

Rastieme s Hipom

Masáž v tehotenstve netreba podceňovať

Masáž v tehotenstve netreba …

V priebehu tehotenstva majú masáže a intenzívna starostlivosť o pokožku priaznivý účinok na jej elasticitu. Predídete tak vzniku...

Prev Next