nedeľa, 23 jún 2013 22:51

Puding netradične: pečený

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(2 hlasov)
Puding netradične: pečený dobrenapady.info

Prestali nám doma fungovať plynové horáky. Nastala nejaký skrat alebo, neviem - nešli. Čo teraz. Samozrejme, že sme zavolali poruchovú službu, ale boli sme hladní a ja som sľúbila puding. Vynašli sme sa. Ako vždy. Upiekli sme si puding. Znie to divne, že. Prečítajte si ako sme ho urobili. Skúste potom sami. Konečný efekt bol úžasný a veľmi chutný.

Do 4 dl bieleho jogurtu sme vsypali 4 vanilkové cukre. Dobre sme všetko premiešali. Pridali sme čajovú lyžičku zmäknutého masla. Primiešali sme jeden BBpuding a asi tretinu kypriaceho prášku. Všetko sme dobre rozmiešali. Vliali sme to do silikónovej formy a vložili do studenej rúry. Nastavili sme teplotu na 200°C a nechali piecť od vloženia po vybratie 55 minút.

Formu sme vybrali, prikryli utierkou a po pár minútach vyklopili na tanier. Kôrka bola pevná, ale po prekrojení vnútro vyzeralo ako uvarený puding. A tak sa musel jesť dezertnou vidličkou. My sme ho podávali s banánom.

Zdroj: dobrenapady.infoNapíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Pošlite nám článok

Máte zaujímavé informácie

 

Chcete sa podeliť s informáciami z oblasti rodiny, tehotenstva, výchovy, školstva, bývania, krásy či zdravia?

Prihláste / registrujte sa a pridajte článok na web. Je to pre Vás zložité? Pošlite nám článok mailom na redakcia@rodicom.sk

Ste prihlásený? Pošlite článok.