utorok, 18 jún 2013 12:31

Pestré varenie na objednávku s vardoma.sk

Napísal(a) vardoma.sk
Ohodnotiť túto položku
(2 hlasov)
Pestré varenie na objednávku s vardoma.sk vardoma.sk

Čo budem dnes variť? A kam pôjdem nakúpiť? Stíham to vôbec? Tieto otázky denne víria hlavou každej z nás. Nielenže sa snažíme byť vo varení inovatívne, ale okrem pracovných povinností musíme ešte stihnúť nakúpiť, variť, poupratovať a venovať sa rodine. 

Máme pre vás riešenie: www.vardoma.sk. Odpadnú vám starosti s nakupovaním a vymýšľaním receptov na každý deň. Ako to funguje? Stránka vardoma.sk obsahuje chutné a originálne recepty pre voliteľný počet osôb. Stačí kliknúť na recept a priamo domov vám budú doručené kvalitné suroviny, z ktorých pripravíte zvolený pokrm. Službu vardoma.sk ocenia nielen všetky mamičky a gazdinky, ale i zaneprázdnení a pracovne vyťažení ľudia. Viac informácii nájdete na www.vardoma.sk

Vychutnajte si pôžitok z varenia
S vardoma.sk si nemusíte lámať hlavu nad novými receptami a zbavíte sa aj zdĺhavého hľadania kvalitných potravín v supermarketoch a nákupných centrách. „Základom konceptu služby vardoma.sk je vytváranie rozmanitých receptov a doručenie kvalitných a čerstvých potravín. Môžete si dopriať i ťažko dostupné produkty, aké v slovenských supermarketoch len tak ľahko nenájdete,“ vysvetľuje Petra Dobrocká, ktorá je zodpovedná za riadenie slovenskej distribúcie vardoma.sk. Suroviny na prípravu zvolených receptov sú doručované priamo do domácností, takže varenie a prípravu receptov si môžete vychutnať v pohode, bez stresu a zbytočného zdržovania sa.

Každý týždeň nové recepty
Receptové nápady sa menia každý týždeň, sú jednoduché a vhodné i pre kuchárov začiatočníkov. O tvorbu receptov a výber surovín sa stará Eva Fischerová, ktorá vyštudovala manažment zdravia na rakúskej univerzite FH Johanneum a je tiež školenou odborníčkou na výživu. Potraviny sú starostlivo vyberané a nakupované u uznávaných a overených rakúskych dodávateľov.

Vardoma.sk funguje ako predplatná služba, ktorá môže byť flexibilne pozmenená alebo pozastavená vždy v predstihu 5 dní pred doručením.. Po objednaní na www.vardoma.sk dostanete boxy obsahujúce potraviny na prípravu receptu priamo domov každý alebo každý druhý týždeň. Vardoma.sk myslí aj na neočakávané udalosti a vie sa plne prispôsobiť. „Ak budúci týždeň očakávam návštevu, jedným kliknutím môžem objednať box pre viac osôb. Ak cestujem, službu môžem ľahko stopnúť. V podstate je to veľmi jednoduché,“ vysvetľuje spoluzakladateľ služby vardoma.sk Michael Ströck. Cena za službu sa pohybuje od 5 eur za jedlo a je zatiaľ dostupná v Bratislave a okolí.
Viac informácií nájdete na www.vardoma.sk

O službe vardoma.sk:
Stránka www.vardoma.sk vracia do kuchyne radosť z varenia. Poskytovateľom inovatívnej služby je rakúska spoločnosť KochAbo so sídlom vo Viedni, ktorá je aktívna okrem Slovenska a Rakúska aj v Nemecku a Švajčiarsku. Potraviny sú starostlivo vyberané a nakupované u uznávaných a overených rakúskych dodávateľov, pričom spoločnosť dbá aj na pôvod produkcie. Na Slovensku je služba vardoma.sk dostupná od apríla 2013 pre Bratislavu a okolie.

Naposledy zmenené utorok, 18 jún 2013 12:41


Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Pošlite nám článok

Máte zaujímavé informácie

 

Chcete sa podeliť s informáciami z oblasti rodiny, tehotenstva, výchovy, školstva, bývania, krásy či zdravia?

Prihláste / registrujte sa a pridajte článok na web. Je to pre Vás zložité? Pošlite nám článok mailom na redakcia@rodicom.sk

Ste prihlásený? Pošlite článok.

Rastieme s Hipom