štvrtok, 23 júl 2020 15:12

Medvedík Medík – ideálny na cesty a na domáce maškrtenie

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
Medvedík Medík – ideálny na cesty a na domáce maškrtenie Foto: Boticelli

Kto by nepoznal z detstva obľúbeného medového medvedíka, z ktorého môžu deti med nielen priamo maškrtiť, ale tiež pohodlne dávkovať napríklad priamo na rožok či do čaju. Nezabudnite ho cez prázdniny pribaliť so sebou na dovolenku! 

Medík Medokomerc  vďaka svojmu praktickému baleniu nezaberie vo vašej batožine veľa miesta a jeho praktický uzáver ocení každý rodič, ktorý túži po ľahkej nelepkavej manipulácii. Príprava raňajok na letnej dovolenke tak bude hračka nielen pre rodiča, ale aj pre deti. Bude totiž bez rizika pokvackania sa medom.

Deti med milujú pre jeho sladkú chuť, navyše obsahuje výživné látky. Nie nadarmo sa o ňom hovorí ako o elixíre života. S medom Medokomerc máte istotu, že kupujete kvalitný med, ktorý prešiel trojstupňovou kontrolou kvality. Spríjemnite si cestovanie sladkým Medíkom Medokomerc!

Dostupný vo vybraných supermarketoch a hypermarketoch v Českej a Slovenskej republike a tiež na eshope https://eshop.medokomerc.czNapíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Pošlite nám článok

Máte zaujímavé informácie

 

Chcete sa podeliť s informáciami z oblasti rodiny, tehotenstva, výchovy, školstva, bývania, krásy či zdravia?

Prihláste / registrujte sa a pridajte článok na web. Je to pre Vás zložité? Pošlite nám článok mailom na redakcia@rodicom.sk

Ste prihlásený? Pošlite článok.

Rastieme s Hipom