nedeľa, 10 február 2013 19:37

Oblečenie, ktoré bude deti baviť

Napísal(a) Sunar
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
Oblečenie, ktoré bude deti baviť Sunar

Aj deti majú svoju módu. Kým kedysi leteli modré tepláčiky či ružové šatočky, dnes sú v móde tlmené farby zo sveta dospelých, oživené detailami a detskými, roztomilo hravými prvkami. Módna návrhárka Hana Zárubová pripravila svoju prvú kolekciu detského oblečenia - pozrite si, či sa vám bude páčiť.

Limitovaná módna edícia využíva minimálnu farebnú škálu oživenú hravými detailmi a je vyrobená z kvalitných certifikovaných materiálov. Všetky kúsky oblečenia spája motív oranžovej žirafky, ktorý sa objavuje na oblečení vo forme potlače a na rôznych detailoch. Kolekcia Sunar Fashion bola navrhnutá ako kompletný set, do ktorého môžete obliecť dieťatko od hlavy až po päty. Ambasádorkou celej kolekcie sa stala i populárna speváčka Misha, ktorá sa pre kolekciu nadchla a v rámci jej predstavenia v nej predviedla aj svoje dvojičky.

Inovatívnosť a špičková kvalita je to, čo je charakteristické aj pre módnu kolekciu Hany Zárubovej. „Dizajnu oblečenia sa venujem viac ako desať rokov. Sústredím sa hlavne na dámsku kolekciu, zameranú skôr na casual wear so športovo elegantným detailom. Mám trojročného syna, preto ponuka urobiť detskú kolekciu, bola pre mňa zaujímavou výzvou", hovorí Hana Zárubová, autorka detskej kolekcie.

Doba žiarivo ružových šatočiek a tmavomodrých tepláčikov je za nami. Dnes fičia iné farby. „Základné farby sú dve - sivý melír a optická biela. Sú to unisexové farby, neutrálne a veľmi aktuálne. Kontrastná oranžová farba, ktorá je zároveň typickou farbou Sunaru, je zámerne použitá v aplikáciách ako lemovanie, na etiketách a v podšívke. Tvorí a len zľahka rozsvieti neutrálny základ a zároveň dodáva kolekcii hravý vzhľad," dopĺňa Hana Zárubová.

Kolekciu pre najmenších dômyselne spája motív oranžovej žirafky, ktorá sa objavuje na jednotlivých kúskoch formou potlače, alebo v detailoch, ako sú labky (vrecká), ušká, alebo žirafie rožky, nájdete ju aj na potlači na etiketách. Limitovaná edícia Sunar Fashion na jar / leto obsahuje body, tričko, čiapočky, nohavičky, mikinku a šatôčky. Jednotlivé prvky sa v nadväznosti na seba postupne stmavujú, tzn. od bieleho body cez pruhované tričko, po šedú mikinku tak, aby boli spodné vrstvy svetlejšie a vrchné zase tmavšie. Vďaka tomu sa dajú jednotlivé kusy ľahko a atraktívne kombinovať a je len na rodičoch, či svojmu dieťaťu zaobstarajú celý komplet, alebo zladia len vybrané kúsky.

„Pripravila som kolekciu, ktorá je z môjho pohľadu trendová, v základných farbách, doplnená pestrou farbou a detailmi z detského sveta. Kolekcia je kultivovaná, hravá a deti bude baviť, "uzatvára Hana Zárubová. Kolekcia je navyše výnimočná tým, že bola nielen navrhnutá, ale aj kompletne vyrobená v Česku.

 Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Pošlite nám článok

Máte zaujímavé informácie

 

Chcete sa podeliť s informáciami z oblasti rodiny, tehotenstva, výchovy, školstva, bývania, krásy či zdravia?

Prihláste / registrujte sa a pridajte článok na web. Je to pre Vás zložité? Pošlite nám článok mailom na redakcia@rodicom.sk

Ste prihlásený? Pošlite článok.

Rastieme s Hipom

Ako zaradiť cukry do detského jedálnička

Ako zaradiť cukry do detskéh…

Každý dôležitý životný míľnik vášho dieťatka vyvoláva mnohé otázky. Odpovede hľadáte u svojej mamy, skúsenejších mamičiek...

Prev Next