streda, 19 máj 2021 01:47

Sestry Kendall a Kylie vytvorili ďalšiu kolekciu vlastných batohov a kabeliek

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
Sestry Kendall a Kylie vytvorili ďalšiu kolekciu vlastných batohov a kabeliek Zdroj foto: Deichmann

Ak sa považujete za človeka, ktorý aspoň trochu sleduje módu a zároveň sociálne siete, potom vám nemohlo ujsť duo Kendall & Kylie. Sestry, patriace do slávnej zmiešanej americkej rodiny Kardashian – Jenner, si bez váhania plnia svoje sny. Nakopli aj biznis s vlastnou módnou značkou.

Možno ste sa neraz opýtali: prečo sú tieto dievčatá také slávne? Odpoveďou je, že sa narodili do “správnej“ rodiny. Popularitu Kendall a Kylie odštartovala televízna reality šou Keeping Up with the Kardashians (KUWTK), v ktorej ide v podstate o to, že sledujete, ako žije slávna rodina Kardashian – Jenner. Séria mala premiéru 14. októbra 2007, trvala 20 sezón a stala sa jedným z najdlhšie vysielaných televíznych seriálov v USA. Finálna sezóna mala premiéru len nedávno, 18. marca 2021. Napriek mnohej kritike a negatívnym hodnoteniam si program KUWTK získal vysoké hodnotenia sledovanosti a zabezpečil gigantický nárast príjmov všetkých členov rodiny. Kendall a Kylie nevynímajúc. Od ich účinkovania v reality šou Keeping Up With The Kardashians sa z nich stali úspešné mladé dámy. Kendall prerazila v modelingu, Kylie je aktuálne mamičkou roztomilej Store a obe sú úspešné podnikateľky. Na jeseň 2019 predstavil Deichmann svoju prvú kolekciu kabeliek, ktorá vznikla práve v spolupráci s Kendall a Kylie. Ak sa vám táto limitovaná kolekcia páčila, máme pre vás skvelú správu. Sestry Jennerové vytvorili pre obľúbenú obuvnícku značku ďalšiu limitku. 

Malé kabelky cez rameno, elegantné spoločenské kabelky, štýlové ruksaky alebo praktická shopperka na každý deň. Modely z novej kolekcie Kendall + Kylie sú šik a nadčasové a vďaka žiarivej striebornej, jemnej ružovej a klasickej čiernej farbe, ich možno kombinovať s akýmkoľvek outfitom.

Tak čo, sedel by vám vkus slávnych Jenneriek?

 

Naposledy zmenené streda, 19 máj 2021 02:05


Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Pošlite nám článok

Máte zaujímavé informácie

 

Chcete sa podeliť s informáciami z oblasti rodiny, tehotenstva, výchovy, školstva, bývania, krásy či zdravia?

Prihláste / registrujte sa a pridajte článok na web. Je to pre Vás zložité? Pošlite nám článok mailom na redakcia@rodicom.sk

Ste prihlásený? Pošlite článok.

Rastieme s Hipom

Soľ a bylinky v strave dojčiat a malých detí

Soľ a bylinky v strave dojči…

Dospelý človek má rád výrazne chute, rád experimentuje a dochucuje pokrmy. Najčastejšie gazdinky siahajú po soli...

Prev Next