štvrtok, 20 apríl 2017 10:49

Aj jediná fotografia na Facebooku vás môže naštartovať k obrovskej zmene

Napísal(a) Zuna
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
Aj jediná fotografia na Facebooku vás môže naštartovať k obrovskej zmene https://www.instagram.com/p/BTBdYkWgxyd/?taken-by=beautifulu_pinup

Niekedy túžime urobiť niečo so svojou postavou. Keď prechádzame okolo zrkadla, pre istotu si zatvárame oči, pretože sa nechceme dívať na našu postavu. Ale keď uvidíte na sociálnych sieťach kolovať nevydarenú fotografiu, ktorá vám ukazuje realitu, je najvyšší čas s tým niečo urobiť!

Pred štyrmi rokmi Casey Gemmell plánovala oslavu 1. narodenín svojho synčeka. Poňala to vo veľkom štýle a tak si vybrala kostým superhrdinu. Pre seba si vybrala postavu "Batgirl," no, ako to už býva, na superhrdinku musíte mať dokonalú postavu. Kostým, ktorý si vybrala cez internet, jej bol samozrejme malý. Ale napriek tomu sa doňho Gammell nejako nasúkala. No ako sa ukázalo, nebol to práve najlepší nápad. Oslava sa síce vydarila, ale fotky, ktoré zachytili 37-ročnú mamičku v nepodarenom kostýme, nebolo práve to, na čo by ste sa chceli stále pozerať. Keď ich mamička videla na Facebooku, takmer okoktavela. 

"Myslela som si, to nie som ja! Určite to je len zlý uhol. No pozrela som sa na ďalšiu a ďalšiu fotografiu a správny uhol jednoducho neprišiel." Paradoxne všetko zlé je na niečo dobré a to, čo sa stalo, prinútilo Gemmell niečo urobiť so svojím životom. A prečo by nemala začať práve postavou? 

Mamičky bolo požehnane. So 165 kg živej váhy sa jej veľmi ťažko menili plienky, každý pohyb vyžadoval veľké úsilie. No podarilo sa jej schudnúť neuveriteľných 70 kg. Keď stratíte podstatnú časť svojho tela, to už je iná perspektíva. Asi však musel prísť ten zlomový moment, ktorý všetko naštartoval. Možno, keby nevidela tie fotky, k zmene by sa nikdy nedokopala. 

A v čom spočíval jej úspech? Začala behať a vylúčila štyri potraviny: syr, cestoviny, chlieb a sladké nápoje. Odhodlali by ste sa to vyskúšať?

Aj vás zaujal príbeh Casey Gemmell,môžete ju sledovať na jej Instagrame.

Foto: Instagram | Zdroj: redbookmag.com

Naposledy zmenené štvrtok, 20 apríl 2017 13:26

Media

beautifulu_pinup https://www.instagram.com/beautifulu_pinup/


Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Pošlite nám článok

Máte zaujímavé informácie

 

Chcete sa podeliť s informáciami z oblasti rodiny, tehotenstva, výchovy, školstva, bývania, krásy či zdravia?

Prihláste / registrujte sa a pridajte článok na web. Je to pre Vás zložité? Pošlite nám článok mailom na redakcia@rodicom.sk

Ste prihlásený? Pošlite článok.

Rastieme s Hipom