nedeľa, 21 apríl 2013 20:53

Jarné upratovanie ľahko a ekologicky

Napísal(a) Zepter
Ohodnotiť túto položku
(1 Hlasovať)
Upratovať treba, aj keď sa nám nechce Upratovať treba, aj keď sa nám nechce sxc.hu

Jarné lúče ukážu každú špinu na vašom okne. V hrejivých lúčoch mnohé gazdinky dostanú chuť na upratovanie. Zbavte sa špiny a prachu efektívne! So súpravami na upratovanie Microfiber to ide čarovne!

 

Naše domácnosti sú ako pevnosti, chrániace naše bezpečie a našu pohodu. Bezpečne strážia naše najkrajšie chvíle. Ale dá sa to povedať o každej domácnosti? Len čistý domov môže byť bezpečným miestom pre život. Preto sa snažíme udržiavať ich čistotu.Upratovanie je najlepším spôsobom prevencie. Malo v prvom rade slúžiť na boj s alergiami, ktoré sú spôsobené mikroorganizmami žijúcimi v prachu.

...ale musí byť účinné...

Vedomá si dôležitosti prevencie pred alergiemi, ochrany nášho zdravia a životného prostredia v našich domovoch založila spoločnosť Zepter International program Zepter Home Care. Prostredníctvom tohto programu prináša nielen domáce profesionálne spotrebiče na rýchle, jednoduché a efektívne upratovanie vašej domácnosti, ktorú tak premeníte na zdravé a bezpečné miesto pre vás a vašu rodinu.

Napríklad utierka Cleansy Microfiber (Mikrovlákno) je vyrobená z tenších vlákien ako sú bežne používané a takmer stokrát tenšie ako je priemer ľudského vlasu! Špeciálne výrobné postupy dávaju Cleansy microfiber hviezdicovitú strukturu. Jednotlivé časti vlákna zväčšujú vnútorný obsah a tým zlepšujú jeho schopnosť pohlcovať častice prachu a špiny - úplne a raz a navždy! Cleanse Microfiber (Mikrovlákno) je riešením, ktoré umývanie okien, skiel, zrkadiel a odstraňovanie prachu z ťažko dostupných miest premenilo v jednoduchú a nenáročnú činnosť. Špinu pohlcuje bez použitia akýchkoľvek chemikálií, a tým chráni vaše zdravie. Cleanse utierka z mikrovlákna je šetrná k vašej pokožke, nikdy ju nepodráždia. Je ideálny pre osoby trpiace alergiam.

PR správa Zepter

Naposledy zmenené streda, 15 február 2017 17:51

Súvisiace položky (podľa značky)Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Pošlite nám článok

Máte zaujímavé informácie

 

Chcete sa podeliť s informáciami z oblasti rodiny, tehotenstva, výchovy, školstva, bývania, krásy či zdravia?

Prihláste / registrujte sa a pridajte článok na web. Je to pre Vás zložité? Pošlite nám článok mailom na redakcia@rodicom.sk

Ste prihlásený? Pošlite článok.

Rastieme s Hipom

Krásna pokožka aj v tehotenstve

Krásna pokožka aj v tehotens…

Tehotenstvo pristane každej žene. Tá vnútorná radosť z očakávaného prírastku priam vyžaruje z jej tváre. Avšak starostlivosť...

Prev Next