nedeľa, 13 január 2013 20:32

Zimné dekorácie pre útulný domov

Napísal(a) www.vilavilocka.sk
Ohodnotiť túto položku
(1 Hlasovať)
Zimné dekorácie pre útulný domov www.vilavilocka.sk

Radi sa cítite vo svojom domove útulne a spokojne, skrátka „ako doma“? Vyhľadávate rôzne vidiecke či provensálske dekorácie a doplnky do domácnosti? Nechajte sa inšpirovať Vilou Vilôčkou a jej zimnými dekoráciami, z ktorých sála teplo a pohoda domova.

Svietniky, lampáše = teplo domova
So svietnikmi a lampášikmi si dlhé zimné večery vychutnáte naozaj dokonale. Zútulnia váš domov a tancujúci plamienok vás rozveselí a zahreje pri duši. Ak hľadáte dekoráciu pre seba alebo ako darček, nech sa páči, prinášame niekoľko krásnych inšpirácií.

Srdcová záležitosť
Prútený provensálsky lampášik pred vami nič neskrýva a svoje srdce ponúka v plnej kráse. Vo vnútri sa nachádza sklenená nádoba so sviečkou, ktorá roztopí aj to najľadovejšie srdiečko. Zaveste ho napríklad do zimnej záhrady a nechajte sa rozmaznávať jeho mäkkým svetlom pri šálke čaju a dobrej knihe.
Cena: 11,90 €

Kovový lampáš s horúcou dušičkou
S červeným kovovým lampášikom sa budete cítiť ako v rozprávke. Môžete ho položiť na poličku alebo len tak zavesiť, dôležité je, aby ste na lampášik videli. A prečo? Pretože jeho horúca dušička vám rozpovie zázračné príbehy tejto zimy!
Cena: 13,90 €

Aj svietnik môže byť trendy!
Vintage štýl je v súčasnosti veľmi obľúbeným aj v prípade dekorácií. Strieborný svietnik so sklenou výplňou je nielen príjemným doplnkom v domácnosti, ale budete mať doma aj kúsok Vintage. Svietniček navyše pôsobí, akoby ste sa pozerali do zamrznutého okna na snovú zasneženú krajinu.
Cena: 12,50 €

Posvieťte si na pohodu
Nežný prútený svietnik so zaveseným srdiečkom navodí u vás tú správnu pohodovú atmosféru. Na poličke či na stole vás bude sprevádzať pri vašich radostiach i starostiach a bude skvelým spoločníkom pri vychutnávaní pohody zimných večerov a zmrznutých rán.
Maloobchodná predajná cena: 7,90 €

Zdroj a foto: www.vilavilocka.sk

Naposledy zmenené streda, 30 január 2013 15:11


Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Pošlite nám článok

Máte zaujímavé informácie

 

Chcete sa podeliť s informáciami z oblasti rodiny, tehotenstva, výchovy, školstva, bývania, krásy či zdravia?

Prihláste / registrujte sa a pridajte článok na web. Je to pre Vás zložité? Pošlite nám článok mailom na redakcia@rodicom.sk

Ste prihlásený? Pošlite článok.

Rastieme s Hipom

Význam probiotík pre zdravý vývoj bábätka

Význam probiotík pre zdravý…

Matka je prvým zdrojom mikróbov, a to už počas pôrodu. Zažívacie ústrojenstvo novorodencov je pred pôrodom...

Prev Next