nedeľa, 01 marec 2015 18:25

Marec, mesiac kníh! Čo takto novú knižnicu?

Napísal(a) kika
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
Foto: nábytok KIKA Foto: nábytok KIKA

Slovenský národ patrí medzi knihomoľov a menšia či väčšia knižnica neodmysliteľne patrí k základnej výbave asi každého z nás. Dôkazom toho je aj fakt, že samotná kniha slávi v marci svoj sviatok. Kúpa tohto nábytku sa všeobecne považuje za vec, na ktorej nie je čo pokaziť. Opak je však pravdou.

Už veľa interiérov dostalo na „frak“ práve vďaka nevhodne vybranej knižnici. Vyberať sa dá z mnohých prevedení, materiálov, štýlov i farieb. Pokiaľ sa rozhodnete, že do menšieho interiéru zaobstaráte svojim knihám nový príbytok, určite nesiahnete vedľa, keď zvolíte knižnicu Space s vysokým leskom. Okrem otvoreného priestoru pre vašu zbierku kníh oceníte taktiež uzatvorenú časť napríklad na časopisy alebo zakladače dokumentov.

Nie len na knihy...

Industriálny štýl vášho bývania skvelo podtrhne štýlový regál City z kombinácie kovu a masívneho agátu. Vyniknú v ňom nie len knihy, ale aj dekoratívne predmety a kvetiny.

Milovníci klasiky ocenia kombinovateľný systém Saint Tropez. Zostava police na knihy s komodou je ideálnou voľbou zvlášť pre jednoduché a vzdušné interiéry a zároveň ponúka dostatok miesta pre prehľadné uloženie kníh a časopisov.

Viac inšpirácie získate priamo na predajniach kika Nábytok alebo na www.kika.skNapíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Pošlite nám článok

Máte zaujímavé informácie

 

Chcete sa podeliť s informáciami z oblasti rodiny, tehotenstva, výchovy, školstva, bývania, krásy či zdravia?

Prihláste / registrujte sa a pridajte článok na web. Je to pre Vás zložité? Pošlite nám článok mailom na redakcia@rodicom.sk

Ste prihlásený? Pošlite článok.

Rastieme s Hipom