pondelok, 14 október 2013 15:42

MalýPacient - sprievodca v chorobe dieťaťa

Napísal(a) Malypacient.sk
Ohodnotiť túto položku
(1 Hlasovať)
MalýPacient - sprievodca v chorobe dieťaťa Foto: malypacient.sk

Zdravie je to najcennejšie, čo v živote máme. Aj keď táto fráza môže vyznieť pomerne ošúchane, ťažko s ňou nesúhlasiť. Hoci sa mamičky snažia chrániť zdravie svojich detí so všetkých síl, nikdy nie sú stopercentne úspešné. Každé dieťa z času na čas ochorie.

Stránky Malýpacient.sk prinášajú mamičkám nielen užitočné informácie o detských chorobách, ale aj rady ako ich rozpoznať a liečiť. Poradí vám, ako rozpoznať chorobu a ako ju vhodne liečiť. Zároveň sprostredkuje odbornú radu detského lekára. Či už hľadáte inšpiráciu kam s deťmi vyraziť cez víkend, alebo ako ich zabaviť doma, on je ten pravý. Malý pacient.sk je pomocníkom v zdraví aj chorobe.

Navyše v pravidelných súťažiach môžete vyhrať lákavé ceny. Rovnako tu objavíte aj mnoho praktických „vychytáviek“, ktoré si jednoducho zamilujete.

Kalendár mamičky
Jednou z nich je špeciálny Kalendár mamičky. Vďaka nemu budete mať dokonalý prehľad, čo sa kde deje. Kalendár vás upozorní na to, kde kúpiť detskú autosedačku so zľavou, ale aj na to, či sa cez víkend koná v okolí vášho bydliska nejaká zaujímavá akcia určená deťom. Okrem prehľadu najrôznejších udalostí a výhodných nákupov si môžete do kalendára zapisovať aj vlastné poznámky. Starosti si už viac nemusíte robiť ani s dátumami povinných očkovaní a lekárskych prehliadok celej vašej rodiny. Kalendár na ne dohliadne za vás a včas vám pošle na e-mail upozornenie o blížiacej sa návšteve lekára.

Dobrá rada nad zlato
Akékoľvek otázky týkajúce sa zdravia vášho dieťatka môžete konzultovať priamo so skúseným odborníkom, Prof. MUDr. Karolom Králinským, PhD. Poradňa pediatra je vám k dispozícií nepretržite. Na vaše otázky dostanete odpoveď v priebehu dvadsiatichštyroch hodín.

Kto sa hrá, poslúcha
Na stránkach Malý pacient.sk nájdete aj tipy na veselé tvorenie s deťmi, napríklad návody, ako vyrobiť prstové figúrky z plsti alebo farebných slimáčikov z papiera. Deťom tu tiež môžete vytlačiť omaľovánky alebo im prečítať rozprávku šitú im na mieru. Navštívte stránky Malypacient.sk a presvedčte sa o ich výhodách samy.

PR správaNapíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Pošlite nám článok

Máte zaujímavé informácie

 

Chcete sa podeliť s informáciami z oblasti rodiny, tehotenstva, výchovy, školstva, bývania, krásy či zdravia?

Prihláste / registrujte sa a pridajte článok na web. Je to pre Vás zložité? Pošlite nám článok mailom na redakcia@rodicom.sk

Ste prihlásený? Pošlite článok.

Rastieme s Hipom