MalýPacient - sprievodca v chorobe dieťaťa

Zdravie je to najcennejšie, čo v živote máme. Aj keď táto fráza môže vyznieť pomerne ošúchane, ťažko s ňou nesúhlasiť. Hoci sa mamičky snažia chrániť zdravie svojich detí so všetkých síl, nikdy nie sú stopercentne úspešné. Každé dieťa z času na čas ochorie.

Stránky Malýpacient.sk prinášajú mamičkám nielen užitočné informácie o detských chorobách, ale aj rady ako ich rozpoznať a liečiť. Poradí vám, ako rozpoznať chorobu a ako ju vhodne liečiť. Zároveň sprostredkuje odbornú radu detského lekára. Či už hľadáte inšpiráciu kam s deťmi vyraziť cez víkend, alebo ako ich zabaviť doma, on je ten pravý. Malý pacient.sk je pomocníkom v zdraví aj chorobe.

Navyše v pravidelných súťažiach môžete vyhrať lákavé ceny. Rovnako tu objavíte aj mnoho praktických „vychytáviek“, ktoré si jednoducho zamilujete.

Kalendár mamičky
Jednou z nich je špeciálny Kalendár mamičky. Vďaka nemu budete mať dokonalý prehľad, čo sa kde deje. Kalendár vás upozorní na to, kde kúpiť detskú autosedačku so zľavou, ale aj na to, či sa cez víkend koná v okolí vášho bydliska nejaká zaujímavá akcia určená deťom. Okrem prehľadu najrôznejších udalostí a výhodných nákupov si môžete do kalendára zapisovať aj vlastné poznámky. Starosti si už viac nemusíte robiť ani s dátumami povinných očkovaní a lekárskych prehliadok celej vašej rodiny. Kalendár na ne dohliadne za vás a včas vám pošle na e-mail upozornenie o blížiacej sa návšteve lekára.

Dobrá rada nad zlato
Akékoľvek otázky týkajúce sa zdravia vášho dieťatka môžete konzultovať priamo so skúseným odborníkom, Prof. MUDr. Karolom Králinským, PhD. Poradňa pediatra je vám k dispozícií nepretržite. Na vaše otázky dostanete odpoveď v priebehu dvadsiatichštyroch hodín.

Kto sa hrá, poslúcha
Na stránkach Malý pacient.sk nájdete aj tipy na veselé tvorenie s deťmi, napríklad návody, ako vyrobiť prstové figúrky z plsti alebo farebných slimáčikov z papiera. Deťom tu tiež môžete vytlačiť omaľovánky alebo im prečítať rozprávku šitú im na mieru. Navštívte stránky Malypacient.sk a presvedčte sa o ich výhodách samy.

PR správa

Zdieľajte článok

Označené v
Viac z tejto kategórie: « Pacient bez diagnózyNapíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

O nás

Portál Rodičom.sk je určený pre rodičov s deťmi. Týmto sa zameriava na širokú cieľovú skupinu jeden milión ľudí. Ponúka nielen praktické rady pri výchove detí, tehotenstve, školákoch či tínedžeroch, ale aj recepty, video návody a rady, diskusie...

Newsletter

Chcete viac skvelých článkov? Zadajte vašu adresu a pošleme vám ich...

Kontakt

Chcete sa niečo opýtať, poslať článok? Napíšte nám na: 

 

 

Na zlepšenie našich služieb používame súbory cookies. Prehliadaním web stránok súhlasíte s ich využitím. Používanie môžete odmietnuť nastavením Vášho prehliadača.