nedeľa, 10 júl 2011 21:30

Vyberte si okuliare online, nemusíte nikam chodiť!

Napísal(a) prerodicov
Ohodnotiť túto položku
(1 Hlasovať)
Väčšina našich zákazníkov je s nákupom okuliarov cez internet spokojná. Väčšina našich zákazníkov je s nákupom okuliarov cez internet spokojná.

Dioptrické okuliare si odteraz môžete zakúpiť cez internet. Na slovenský trh prišiel nový internetový obchod, vytvorený na základe úspešného zahraničného konceptu. Ten ponúka možnosť vyskúšať si okuliare priamo na obrazovke počítača a vybrať si a objednať tie pravé pre vás!

Jedinečná technológia umožňuje vložiť si fotografiu tváre na internetový server a následne jednoduchým spôsobom nasadiť okuliare z katalógu na vašu tvár.  Dioptrické okuliare podľa receptu od lekára vám následne budú zaslané poštou priamo domov. Vaše fotografie s vybranými okuliarmi môžete na pobavenie poslať kamarátom alebo aj priamo vizážistovi, ktorý vám zdarma k výberu poradí.

Ponuka a výhody nákupu okuliarov cez internet
Katalóg okuliarov od renomovaných výrobcov je pravidelne dopĺňaný o nové modely. Okrem okuliarov si môžete zakúpiť aj  príslušenstvo k okuliarom.
Nákup okuliarov cez internet ponúka zákazníkom viacero výhod. Okrem širokého výberu,  pohodlného a rýchleho nákupu priamo z domu je však najväčšou výhodou cena. Jednotlivé modely okuliarov si prostredníctvom internetu môžete zakúpiť až  o 60% lacnejšie v porovnaní s cenami v kamenných optikách. „Vďaka priaznivej cene si naši zákazníci môžu zakúpiť viacero druhov okuliarov, rôznych tvarov a farieb a vytvoriť si tak z okuliarov módny doplnok k rôznym príležitostiam,“ vyjadril sa Pavel Tichý, riaditeľ spoločnosti Venturia s.r.o. ktorá rovnaký e-obchod prevádzkuje od roku 2007 aj v Českej republike.

Spokojnosť s nákupom okuliarov cez internet
K všetkým modelom okuliarov sú uvádzané presné rozmery, takže si ich jednoducho môžete porovnať s tými, ktoré práve nosíte. „Pokiaľ má zákazník pocit, že mu dodané okuliare nesadli, môže ich kedykoľvek do 14 dní bez udania dôvodu vrátiť. Takýchto prípadov sme však zaznamenali málo. Väčšina našich zákazníkov je s nákupom okuliarov cez internet spokojná. Až 99,27 percent našich zákazníkov v ČR by odporučilo svojim známym nákup okuliarov cez internet,“ informoval P. Tichý.

 Napíšte komentár

Presvedčte sa prosím, že ste vložili všetky požadované informácie označené hviezdičkou (*) . HTML kód nie je povolený.

Pošlite nám článok

Máte zaujímavé informácie

 

Chcete sa podeliť s informáciami z oblasti rodiny, tehotenstva, výchovy, školstva, bývania, krásy či zdravia?

Prihláste / registrujte sa a pridajte článok na web. Je to pre Vás zložité? Pošlite nám článok mailom na redakcia@rodicom.sk

Ste prihlásený? Pošlite článok.